Haluatko mainostaa viheraho.info:Ssa ?
Ota yhteyttä mainostus@viheraho.com
Otan vastaan käytöstä poistuvia langattomia mikrofoneja ja korvamonitoreja. yhteydenOtot pasi@viheraho.com
Lisäksi suuri tarve UPS eli katkottomien powereiden isoista akuista
Teollisuudessa näitä käytettyjä vuoden pari ikäisi akkuja menee poistoon
Voin Noutaa useita kymmeniä kappaleita tarvittaessa
Joten jos tiedät mistä näitä voisi noutaa kerrothan siitä minulle. - Kiitos

Kirjoittaja Aihe: Ilmainen suklaalevy  (Luettu 5626 kertaa)

Niiskutti

  • Jr. Member
  • **
  • Viestejä: 499
Ilmainen suklaalevy
« : Marraskuu 07, 2011, 14:08:53 ip »
Täytä tietosi niin lähetämme sinulle suklaalevyn lahjaksi SmartPOST-automaattiin:

http://kampanja.posti.fi/suklaapaketti/

"SmartPOST-automaatti on uusi ja helppo tapa lähettää ja vastaanottaa paketteja.
Kun tilaat vaikkapa verkkokaupasta tuotteen, voit noutaa pakettisi haluamaasi aikaan SmartPOST-automaatista. Saat paketin saapumisesta ilmoituksen tekstiviestillä. Pakettiautomaatilta voit lähettää paketin toiseen automaattiin tai mihin tahansa postiin ja maksaa lähettämisen sirukortilla. Pakettiautomaatit sijaitsevat keskeisillä kauppapaikoilla ja ovat käytettävissäsi viikon jokaisena päivänä. SmartPOST-pakettiautomaatilta lähetät pakettisi edullisesti kiinteällä hinnalla."

Myös oli jokin kampanja, että tuota uutta SmartPOSTia saisi nyt kokeilla euron hintaan:

Lähetä paketit nyt eurolla uudesta SmartPOST -automaatista! Euron tarjousviikot paikkakunnittain:

Turku ja Raisio 3.11.-16.11.
Helsinki, Espoo, Vantaa ja Järvenpää 5.11.-18.11.
Pori 7.11.-20.11.
Tampere 10.11-23.11.
Jyväskylä ja Seinäjoki 14.11.-27.11.
Vaasa 15.11.-28.11.
Oulu, Rovaniemi ja Tornio 21.11.-4.12.
Kuopio 22.11.-5.12.
Lappeenranta, Mikkeli ja Kouvola 24.11.-7.12.
Lahti ja Hämeenlinna 28.11.-11.12.

http://smartpost.posti.fi/kuluttajille/automaattien-sijainti

Jos siis tuollanen pömpeli on paikkakunnalla ja sattuu olemaan jotain postitettavaa, niin käyttäkää ihmeessä tarjous.

atpanula

  • Hero Member
  • *****
  • Viestejä: 1561
    • Omat sivut
Vs: Ilmainen suklaalevy
« Vastaus #1 : Marraskuu 07, 2011, 15:42:49 ip »
Thanks, laitettu anomus. Sattuu tulemaan automaatti "omaan" kauppaan, hyvä tuuri kävi. Tosin 5km on matkaa sinnekin.

Huomenna on turha enää yrittää saada suklaata jos vain 20 000 levyä on jaossa.

Lossi

  • Vieras
Vs: Ilmainen suklaalevy
« Vastaus #2 : Joulukuu 14, 2011, 18:23:50 ip »
Tänään tuli tekstari että olis lähimmästä postiautomaatista noudettavaa, eli toi suklaalevyhän se siellä todennäkösesti.

atpanula

  • Hero Member
  • *****
  • Viestejä: 1561
    • Omat sivut
Vs: Ilmainen suklaalevy
« Vastaus #3 : Joulukuu 14, 2011, 18:53:25 ip »
Toi on muuten kusetusta, että vain 20 000 saa levyn. Nettiaikana nuo menee yhdessä päivässä tukkoon noi "lahjat".

Sain kyllä itse sen levyn, kun Niiskutti vinkkasi siitä minulle. Lähettivät vielä pari tekstaria että nyt pitäis jo hakea se levy sieltä.

Mixeli

  • Vieras
Vs: Ilmainen suklaalevy
« Vastaus #4 : Joulukuu 19, 2011, 22:36:34 ip »
kusertusta tämäkin