Yleinen keskustelu > Hae seuraa

Saaks avautua ja hakea seuraa

(1/2) > >>

fingers:
vai onko välittömästi bannia (lahtelaisella toisella foorumilla ylläpito vittuili välittömästi) joten tyttö on edelleen kadoksissa.

Oli pakko kysyä ensin ennen kuin rupeaa vuodattamaan kyyneliä. Tyttö on osannut olla noin 45 vuotta kadoksissa (tiedän, että on hengissä). Olimme tuolloin koulussa ja seurustelimmekin (mitä  nyt sen ajan heilastelut ja vähän alapäänviivan koittoa) mutta kun on vaan ikävä ja pitääs saada ... ja silloinkaan sitä en saanut.

atpanula:
No mikäpäs tuossa. Oma alue on kuitenkin olemassa, eli seuranhakupalsta. Löytyy kyllä kun vilkaisee alueet läpi  ;)

Odotellaan että Bajari heräilee ja sitten ollaankin eri alueella...

Banaanit tuloo tai sitten ei  :D

Bajari:
varmaan toi "Hae seuraa" on on ylitsepääsemätön ymmärtää.

fingers:

--- Lainaus käyttäjältä: Bajari - Syyskuu 25, 2011, 06:33:44 ap ---varmaan toi "Hae seuraa" on on ylitsepääsemätön ymmärtää.

--- Lainaus päättyy ---

Ei varmaan niinkään ymmärtämisestä kiinni ole, mutta ymmärtäminen foorumin logiikaa.

Joo, sitä sitten kysytty ja tuolla "ymmärtämisellä" asiaa kirjoittamaan ja etsimään tyttöä (vittu tyttöjä) Viheraho.infon kautta.


fingers:

--- Lainaus käyttäjältä: Bajari - Syyskuu 25, 2011, 06:33:44 ap ---varmaan toi "Hae seuraa" on on ylitsepääsemätön ymmärtää.

--- Lainaus päättyy ---

Joo, meni vituiks ku talvisota ... fiilikset hävis, kuin stondiskin

ja

kyllä sokea kanakin Munaa saa.   :'(

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

Siirry pois tekstitilasta