Viheraho.info
Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.
Maaliskuu 20, 2019, 15:57:06 pm

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
Haku:     Tarkempi haku
HALUATKO EDULLISESTI LAATUA?
HALPAREGAS PALVELEE http://www.halparengas.fi/
95090 viestiä 11145 aihetta kirjoittanut 2330 jäsentä
Uusin jäsen: RiepuPaula
* Etusivu Ohjeet Haku Kirjaudu Rekisteröidy

Haluatko mainostaa viheraho.info:Ssa ?
Ota yhteyttä mainostus@viheraho.com
Otan vastaan käytöstä poistuvia langattomia mikrofoneja ja korvamonitoreja. yhteydenOtot pasi@viheraho.com
Lisäksi suuri tarve UPS eli katkottomien powereiden isoista akuista
Teollisuudessa näitä käytettyjä vuoden pari ikäisi akkuja menee poistoon
Voin Noutaa useita kymmeniä kappaleita tarvittaessa
Joten jos tiedät mistä näitä voisi noutaa kerrothan siitä minulle. - Kiitos

+  Viheraho.info
|-+  Yleinen keskustelu
| |-+  Ilmaiset Eväät Ja Lounaat
| | |-+  Ilmainen suklaalevy
« edellinen seuraava »
Sivuja: [1] Tulostusversio
Kirjoittaja Aihe: Ilmainen suklaalevy  (Luettu 4409 kertaa)
Niiskutti
Jr. Member
**
Viestejä: 498


« : Marraskuu 07, 2011, 14:08:53 pm »

Täytä tietosi niin lähetämme sinulle suklaalevyn lahjaksi SmartPOST-automaattiin:

http://kampanja.posti.fi/suklaapaketti/

"SmartPOST-automaatti on uusi ja helppo tapa lähettää ja vastaanottaa paketteja.
Kun tilaat vaikkapa verkkokaupasta tuotteen, voit noutaa pakettisi haluamaasi aikaan SmartPOST-automaatista. Saat paketin saapumisesta ilmoituksen tekstiviestillä. Pakettiautomaatilta voit lähettää paketin toiseen automaattiin tai mihin tahansa postiin ja maksaa lähettämisen sirukortilla. Pakettiautomaatit sijaitsevat keskeisillä kauppapaikoilla ja ovat käytettävissäsi viikon jokaisena päivänä. SmartPOST-pakettiautomaatilta lähetät pakettisi edullisesti kiinteällä hinnalla."

Myös oli jokin kampanja, että tuota uutta SmartPOSTia saisi nyt kokeilla euron hintaan:

Lähetä paketit nyt eurolla uudesta SmartPOST -automaatista! Euron tarjousviikot paikkakunnittain:

Turku ja Raisio 3.11.-16.11.
Helsinki, Espoo, Vantaa ja Järvenpää 5.11.-18.11.
Pori 7.11.-20.11.
Tampere 10.11-23.11.
Jyväskylä ja Seinäjoki 14.11.-27.11.
Vaasa 15.11.-28.11.
Oulu, Rovaniemi ja Tornio 21.11.-4.12.
Kuopio 22.11.-5.12.
Lappeenranta, Mikkeli ja Kouvola 24.11.-7.12.
Lahti ja Hämeenlinna 28.11.-11.12.

http://smartpost.posti.fi/kuluttajille/automaattien-sijainti

Jos siis tuollanen pömpeli on paikkakunnalla ja sattuu olemaan jotain postitettavaa, niin käyttäkää ihmeessä tarjous.
tallennettu
atpanula
Hero Member
*****
Viestejä: 1561



WWW
« Vastaus #1 : Marraskuu 07, 2011, 15:42:49 pm »

Thanks, laitettu anomus. Sattuu tulemaan automaatti "omaan" kauppaan, hyvä tuuri kävi. Tosin 5km on matkaa sinnekin.

Huomenna on turha enää yrittää saada suklaata jos vain 20 000 levyä on jaossa.
tallennettu
Lossi
Vieras
« Vastaus #2 : Joulukuu 14, 2011, 18:23:50 pm »

Tänään tuli tekstari että olis lähimmästä postiautomaatista noudettavaa, eli toi suklaalevyhän se siellä todennäkösesti.
tallennettu
atpanula
Hero Member
*****
Viestejä: 1561



WWW
« Vastaus #3 : Joulukuu 14, 2011, 18:53:25 pm »

Toi on muuten kusetusta, että vain 20 000 saa levyn. Nettiaikana nuo menee yhdessä päivässä tukkoon noi "lahjat".

Sain kyllä itse sen levyn, kun Niiskutti vinkkasi siitä minulle. Lähettivät vielä pari tekstaria että nyt pitäis jo hakea se levy sieltä.
tallennettu
Mixeli
Vieras
« Vastaus #4 : Joulukuu 19, 2011, 22:36:34 pm »

kusertusta tämäkin
tallennettu
Sivuja: [1] Tulostusversio 
« edellinen seuraava »
Siirry:  

MySQL pohjainen foorumi PHP pohjainen foorumi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Validi XHTML 1.0! Validi CSS!